De volgende spelers zijn uitgenodigd voor de volgende activiteiten op 8 juni en 9 juni 2019:
Zaterdag 8 juni 2019
Tilburg, 08:00-09:30 uur: ijstraining
Tilburg, 10:15-11:30 uur: droogtraining
Tilburg, 13:15-14:45 uur: ijstraining
Zondag 9 juni 2019
Tilburg, 08:00-09:30 uur: ijstraining
Tilburg, 10:15-11:30 uur: droogtraining
Tilburg, 13:15-14:45 uur: ijstraining
IJssportcentrum Tilburg
Stappegoorweg 3
5022 DA Tilburg
Eigen bijdrage: EUR 35,00
Meenemen training:
IJshockey uitrusting, sticks, sportkleding, handdoek en douchespullen
Afmelden bij de manager van het team
De selectie voor deze activiteit:
Zaterdag 8 juni 2019:
Mika Bakker (2008) G Alkmaar
Cristian van Bree (2009) G Dordrecht
Floris van den Dungen (2009) G Den Bosch
Ethan Phillips (2009) G Amsterdam
Stan Smeulders (2009) G Tilburg
Sam Arts (2008) D Den Haag
Colin Berendhuysen (2008) D Geleen
Kaya Birsak (2009) P Dordrecht
Miya van den Bosch (2009) P Utrecht
Cyrus van Brunschot (2008) D Alkmaar
Duncan Dam (2009) P Tilburg
Jesse van Doorn (2009) P Utrecht
Roan Efde (2008) D Leeuwarden
Paul Els (2009) P Utrecht
Terje Geertsma (2009) P Alkmaar
Balazs Gellen (2009) P Utrecht
Christian Hoekstra (2008) F Alkmaar
Rocco Huiskes (2009) F Tilburg
Vince Kloosterman (2009) P Den Haag
Moira Knaake (2009) P Amsterdam
Koen Koopmans (2008) F Leeuwarden
Hayley Kuzee (2008) Den Haag
Niek Matthee (2009) P Breda
Romayliano Meerkerk (2009) P Dordrecht
Wes Noblesse (2009) P Geleen
Luka van Otten (2009) P Tilburg
Tim Overbeek (2009) P Tilburg
Teodor Petrov (2009) P Den Bosch
Donato Pizzuto (2009) P Geleen
Kristian Pothuizen (2009) P Geleen
Rutger Quicken (2009) F Breda
Noa Roobol (2009) P Geleen
Jagr Smit (2008) P Den Bosch
Jass Stinisen (2009) P Groningen
Quinten The (2008) F Breda
Sepp van der Valk (2009) P Den Haag
Nout van der Wal (2008) F Leeuwarden
Bradley Wallace (2009) P Utrecht
Roman Wullems (2009) P Eindhoven
Jacky de Zwart (2009) P Den Haag
Zondag 9 juni 2019:
Arthur van den Ende (2008) G Den Haag
Leon Reijnierse (2008) G Dordrecht
Gabriella Zwern (2008) G Utrecht
Justin Altink (2008) P Geleen
Patrick Biever (2008) D Den Haag
Eppo Bloys van Treslong Prins (2008) F Amsterdam
Joop Bruekers (2008) P Eindhoven
Santi van der Bruggen (2008) D Utrecht
Kyano Buis (2008) D Den Haag
Niek de Graaf (2008) F Den Bosch
Luca Hanswijk (2008) D Dordrecht
Timothy Herckenrath (2008) F Den Bosch
Matthijs Hoeppe (2008) D Eindhoven
Xavian van ’t Hoff (2008) F Utrecht
Dobi Hoskens (2008) D Tilburg
Kees de Jager (2008) F Amsterdam
Sebastiaan Janssen (2008) P Utrecht
Hector Kapitonov (2008) F Dordrecht
Boyd Kemp (2008) F Zoetermeer
Tristan Knol (2008) D Den Haag
Seb Kos (2008) F Amsterdam
Eryk Kowalski (2008) F Dordrecht
Moby Kruizenga (2008) F Groningen
Cay Luijten (2008) D Tilburg
Lars van der Meijden (2008) F Den Bosch
Tobias van der Meijs (2008) D Tilburg
Lenny Otte (2008) D Dordrecht
Pim Peters (2008) F Den Haag
Marnix Pieters (2008) F Groningen
Maxwell Schickler (2008) F Amsterdam
Severijn Schipper (2008) P Den Haag
Marijn Smeets (2008) P Geleen
Sydney Staal (2008) F Den Haag
Gerayno Stolk (2008) F Den Haag
Alexander Verhoof (2008) F Tilburg
Duco Vijn (2008) F Den Haag
Julian Wiegmans (2008) F Den Haag